Soutěž v keramice - vernisáž

Naši žáci Tonda, Matouš a Veronika se ve svých kategoriích umístili všichni na prvních místech. Terezka získala místo třetí. Součástí vernisáže bylo jako vždycky i hezké hudební vystoupení školního sboru a kapely. Výstavu si prohlédněte za okny školy: 3. a 4. okno vlevo od hlavního vchodu.

Celý článek..

Pražské poetické setkání

V pondělí 19. 2. proběhlo školní kolo recitační soutěže. Nejlepší recitátoři postoupili do obvodního kola 7. a 8. 3.

Soutěž Folkytonk

Školní kapela VONO nás skvěle reprezentovala v celostátní hudební soutěži Folkytont. Obsadila třetí místo.

Bára ze VI. třídy byla ve své kategorii 2.

Pohár pražských škol v basketbale

Naši kluci obsadili na turnaji II. místo!

Děkujeme za reprezentaci školy a gratulujeme!

Putování za drakem

Po třech dnech společné práce v centrech doputovali prvňáčci za drakem až na Pražský hrad.

Páťáci navštívili Motýlí dům Na Příkopech - takový malý deštný prales v centru Prahy.

Lyžařský pobyt Benecko II. turnus

Závody v koloběžkolyžování - v současné chvíli probíhá komunikace s olympijským výborem o zařazení tohoto sportu mezi řádné disciplíny :-)

Zimní ozdravný pobyt Benecko

23. 1.  Dolyžováno. Diplomy a medaile rozdány, zítra po 15 hodině nás čekejte u školy.

Všechny fotografie najdete ve fotogalerii.