Amos tour

V pátek 26.4. se děti naší školy zúčastnily dalšího kola Amostouru a obsadily 6. místo. I přesto, že jsme nebyli spokojeni s bodovým hodnocením rozhodčích, děti projevily týmového ducha a všech disciplín se účastnily s nasazením.

Svou školu reprezentovaly naprosto vzorně, ukázněně a týmově. Velké díky patří především starším dětem, které pomáhaly těm nejmladším při disciplínách i ve svém volném čase.

Moc jim gratuluji a děkuji za vzornou a ukázkovou reprezentaci školy!

Kamila Zethnerová

Celý článek..

Národní technické muzeum

Čtvrťáci dělají pokusy v projektu Abrakadabra v Národním technickém muzeu v Praze.

4Chemie.JPG

Škola v přírodě II. a III. tř.

Žáci i paní učitelky II. a III. tř. se v pořádku vrátili ze školy v přírodě na Šumavě. Měli krásné počasí (holinky potřebovali jen na prohlídku kravína) a nádherné ubytování s krytým bazénem. Fotografie z pobytu najdete na http://step2tr.rajce.idnes.cz100_5116.jpg

Vinohradský slavíček

Zpěváci z naší školy skvěle zabodovali v pěvecké soutěži Vinohradský slavíček. Z osmi kategorií sólového zpěvu a malých skupinek jsme šestkrát obsadili 1. místo a dvakrát 2. místo, čtyřikrát 3. místo a jednou získali čestné uznání. Všem vítězům gratulujeme a moc děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

Zimní výcvikový kurz IX. a VI. třídy

Účastníci kurzu zdraví Prahu!

Rokytnice ned Jizerou 16. - 23. března 2013

Hezké Velikonoce

Přejeme všem žákům, učitelům i rodičům hezké Velikonoce a bohatou pomlázku.

Easter Table Tennis Performance - class 6

Šesťáci mají před svou třídou ping-pongový stůl a hrají "kolotoč" každou přestávku. Ve Vv (+ Aj, CLIL) pojednali tedy i vajíčkové velikonoční tradice v duchu své sportovní vášně. Dělali veselé instalace a performance. Nakonec ve hře prověřili totiž nejen jako kraslice pomalované míčky, ale i barevná plastová vajíčka.

Úspěchy našich žáků

Naše škola je plná talentovaných dětí.

Štěpán ze 7. třídy se stal Mistrem České republiky v halové lukostřelbě.

Školní sbor Štěpánka obsadil na celostátní hudební soutěži Jarní petrklíč krásné 3. místo. Ve stejné soutěži se skvěle umístili i Filip ze 3. tř (2. místo mezi mladšími instrumentalisty), Veronika M, a Natálka E. (2. a 3. místo v kategorii starších zpěváků) a Veronika M. ještě 3. místo mezi staršími instrumentalisty.