I. B

Vítejte na stránce třídy I. B

Školní rok 2018/19

Třídní učitelka Iva Čítková

AKTUALITY: 

25. 10. celoškolní projekt na téma 100. výročí republiky.

14. 11. představení Škola malého stromu - divadlo Kampa

15. 11. KOMENTOVANÁ NÁVŠTĚVA  PŘÍRODOVĚDECKÉ FAKULTY UK - POKUSY

Celý školní rok nás bude provázet knížka Jim Knoflík, Lukáš a lokomotiva, podle níž jsme se rozdělili na 4 barevné posádky.

ŘÍJEN

V prvním říjnovém týdnu jsme odjeli na adaptační pobyt do Pluhova Žďáru. Cílem pobytu bylo se navzájem lépe poznat a seznámit se se životem na venkově.  Pozorovat podzimní práce v sadu, na poli, na zahradě. Bylo super, že jsme mohli opakovaně navštívit místní zemědělské družstvo, kde jsme v karvíně i vepříně pozorovali práci všech, kteří se starají o hospodářská zvířata. Také jsme hodně sportovali, poušteli draka a provozovali turistiku pěší výlet na Červenou Lhotu  (cca 8 km) 

ZÁŘÍ

Tématická vycházka poznáváme oklí naší školy, Václavské náměstí socha sv. Václava.

19. 9. Dopravní výchova Muzeum Policie

Ukázka CANISTERAPIE, která se nám moc líbila a byla pro nás moc poučná.

Vážení a milí rodiče, chtěla bych vás informovat, že 1. třídní schůzka naší třídy se bude konat dne 4. 9. 2018 v 17.00 ve třídě I.B.

Do té doby prosím zbytečně nepořizujte pomůcky a další vybavení pro vašeho prvňáčka, protože vše potřebné společně probereme na schůzce. Přeji vám příjemné strávení posledního prázdninového víkendu a moc se na vás a především na vašeho prvňáčka těším. S pozdravem, Iva Čítková.