Pedagogický sbor

            

Seznam pedagogických pracovníků ve školním roce 2018/2019

příjmení a jméno kontakt třídnictví

pracovní zařazení

konzultační hodiny
Bartošová Zuzana Zuzana.Bartosova@zs-stepanska.cz III. A 1. stupeň

ÚT 11:00 - 11:45

ČT 15:30 - 16:15

Bernardová Helena Helena.Bernardova@zs-stepanska.cz   _ Aj

ÚT 11:45 - 12:30

ČT 11:45 - 12:30

Bernardová Veronika Veronika.Bernardova@zs-stepanska.cz I. A 1. stupeň, Hv

ČT 11:45 - 12:30

Čt 18:15 - 19:00

Bernoldová Dagmar Dagmar.Bernoldova@zs-stepanska.cz II. B 1. stupeň, Čestina pro cizince PÁ 7:00 - 7:45, 14:00 - 15:00
Čítková Iva Iva.Citkova@zs-stepanska.cz I. B 1. stupeň ST 8:50 - 9:35
Dunajská Taťána Tatana.Dunajska@zs-stepanska.cz   _ vychovatelka ŠD, školní asistentka    _
Hájková Zuzana Zuzana.Hajkova@zs-stepanska.cz II. A 1. stupeň

ÚT 10:50 - 11:35

ST 15:00 - 16:00

Holá Barbora Barbora.Hola@zs-stepanska.cz   _ vychovatelka ŠD, asistentka pedagoga   _
Hrbek Přemysl Premysl.Hrbek@zs-stepanska.cz   _ Šj  ČT 10:50 - 11:35
Hrbáčková Markéta Marketa.Hrbackova@zs-stepanska.cz V. B  1. stupeň

Po 13:00 - 14:00

PÁ 10:50 - 11:35

Kaňka Petr Petr.Kanka@zs-stepanska.cz VI. A M, Fy, Tv

Út 10.00 - 11.00

Út 17.00 - 18.00

Kašparová Jana Jana.Kasparova@zs-stepanska.cz   _ vychovatelka ŠD   _
Kocourková Michaela Michaela.Kocourkova@zs-stepanska.cz IV. A 1. stupeň, Hv, metodik prevence

ÚT 8:50 - 9:35

ČT 14:25 - 15:10

Kopcová Petra Petra.Kopcova@zs-stepanska.cz                          _ vedoucí vychovatelka ŠD, asistentka pedagoga   _
Knobloch Tomáš Tomas.Knobloch@zs-stepanska.cz V. A  Čj, Hv, Fy

Po 8:50 - 9:35

ÚT 15:15 - 16:00

Kyselá Kateřina Katerina.Kysela@zs-stepanska.cz   _ Aj

ÚT 11:45 - 12:30

ČT 9:55 - 10:40

Macasová Drahomíra Dasa.Macasova@zs-stepanska.cz VII. tř.  Čj, Vv, Sp

PO 16:15 - 17:00

ČT 15:20 - 16:05

Páčová Jana reditelka@zs-stepanska.cz  ředitelka školy dle dohody
Pánková Jarmila

Jarmila.Pankova@zs-stepanska.cz

tel. 735 751 761

III. B zástupkyně ředitelky, 1. stupeň

ÚT 16:15 - 17:00

ČT 10:45 - 11:30

Pánková Tereza Tereza.Pankova@zs-stepanska.cz   _ vychovatelka ŠD, Tv

PO 7:55 - 8:55,

13:25 - 14:10

Suková Markéta Marketa.Sukova@zs-stepanska.cz   _ asistentka pedagoga   _
Rešlová Lenka Lenka.Reslova@zs-stepanska.cz   _ M, Inf, Vko, koordinátorka IT

PO 9:55 - 10:40

ČT 11:45 - 12:30

Rivolová Marie Marie.Rivolova@zs-stepanska.cz    _ vedoucí ŠK, keramika, Sp PO 10:50 - 11: 35
Rosenbaumová Tereza

zastupkyne@zs-stepanska.cz

tel. 734 312 962

zástupkyně ředitelky školy

ÚT 13.30 - 15.30

PÁ 8.30 - 9.30

dále dle dohody

Smetanová Kateřina Katerina.Smetanova@zs-stepanska.cz IV. B výchovná poradkyně, Čj, Vv PO 9:00 - 10:00
ÚT 16:00 - 17:00

Stöcklová Ester
Ester.Stocklova@zs-stepanska.cz   _

speciální pedagog,

asistentka pedagoga

ČT 8:00 - 9:00

PO 15:00 - 16:00

Šrámková Pavla Pavla.Sramkova@zs-stepanska.cz IX. tř.  Př, Ch

PO 9:55 - 10:40

ČT 15:20 - 16:05

Verner Jiří Jiri.Verner@zs-stepanska.cz VIII. tř.  D, Z, Nj

ÚT 9:55 - 10:40

ST 14:00 - 15:00

Vomáčka František Frantisek.Vomacka@zs-stepanska.cz   _ vychovatel ŠD   _
Zethnerová Kamila Kamila.Zethnerova@zs-stepanska.cz  VI. B Ma, Z, Tv

PO 15:15 - 16:15

ÚT 10:50 - 11:35

Termín konzultace si domluvte emailem nebo telefonicky. V případě potřeby je možné domluvit si schůzku v jiném termínu.