V. B

6. 9. ŠVP - září 2018

Termín: 17. – 21. 9. 2018, tj. opět od pondělí do pátku. V pondělí budeme odjíždět autobusem od školy (sraz v 8.00, 8.15 objezd), návrat ke škole v pátek kolem 13. hodiny. Tentokrát zamíříme na sever, jak bylo avizováno v červnu: jedeme do Krkonoš, budeme ubytovaní v Horském Hotelu Javor (Malá Úpa) http://hotel-javor.com/  Opět pojedeme společně V. A + V. B + 5 členů pedagogického dozoru včetně zdravotníka. Čeká nás krásný hotel se skvělým zázemím a vybavením pro děti, hory, výlety, příroda…

Cena: 2.500 Kč – peníze budeme vybírat V PONDĚLÍ 10. 9. na třídních schůzkách. Kdo se schůzek nemůže zúčastnit, prosíme o zaplacení v kanceláři školy nejpozději do středy 12. 9. 2018. Zároveň prosíme o závazné nahlášení těch, kdo s námi pojedou, abychom mohli zadat pokyny pro hotel, kvůli rozdělení dětí do pokojů, a to nejpozději do pondělí 10. 9. Kdo se výjezdu nezúčastní, zůstává ve škole a bude rozdělen do jiných tříd – upřesníme. Na třídní schůzce dostanete seznam potřebných věcí k pobytu, doklad o zaplacení a papír k vyplnění bezinfekčnosti.

Prosíme také o dodání POSUDKU O ZDRAVOTNÍ ZPŮSOBILOSTI (s razítkem od lékaře) - kdo si ho bral domů na letní prázdniny kvůli táborům, nebo má již způsobilost prošlou.

MH

6. 9. Třídní schůzka 10. 9. od 17.00, třída V.B (2. patro vlevo)

- peníze na ŠVP 2500,- + informace k ŠVP

- třídní fond 400,- na školní rok 2018/2019

- potřebné papíry, dotazníky, podpisy, školní řád atd.

- elektronická žákovská knížka

- vaše otázky...

Těším se na vás, MH


6. 9. Pomůcky na Vv a Sp

ubrus na lavici (!!!), staré triko nebo košile na převlečení, 1x anilinky (ne vodovky), 3x  štětec (malý, střední, velký), kelímek nebo sklenice na vodu, hadřík, 1x balení špejlí, 1x černá tuš, suché pastely v krabičce, pastelky (pokud nemají v penále), 2x permanentní černý fix (tenký, tlustý), 2x lepidlo v tyčince (Kores), 1x žlutá klovatina, dobré nůžky (nejlépe dvoje: jedny velké, druhé na malé drobné věci), 1x jehla s velkým uchem, 1x vyšívací bavlnka, 1x školní barevné papíry

Pokud budeme potřebovat něco dalšího v průběhu roku, dám vždy včas vědět. Temperové barvy (tempery) nekupujte – vždy akorát vyschnou a ztvrdnou – budeme –li potřebovat, koupím je sama.

MH31. 8. Třídní schůzka

Milí rodiče, třídní schůzka se uskuteční v PONDĚLÍ 10. 9. od 17.00 v naší třídě V.B (2. patro vlevo). Bližší info a náplň schůzky ještě doplním. Těším se na setkání s vámi! 

MH


Vzpomínky na loňský školní rok: 

IV. B