Pobyt na Marině Orlík jsme si moc užili! Páťáci

Celý článek..

Návrat ze Soči

I přesto, že si Karolínu chtěli nechat na letišti v Istanbulu, nakonec se celý náš tým vrátil v pořádku zpět. Karolína stihla odehrát svůj part na Rotundě a jako správná čarodějnice i seslat bouřku na celý festival. O tom, jak se šachistům vedlo ve zbytku turnaje, si můžete přečíst v článku. 

Další fotografie najdete zde:

Celý článek..

Fotbalový turnaj - Klokan CUP

Naši kluci po výborných výkonech dosáhli na II. místo!

   Děkujeme za reprezentaci školy a gratulujeme!

Celý článek..

Školní akademie

Děkujeme všem dětem a vyučujícím, kteří se podíleli na přípravě vystoupení na školní akademii.

Další fotografie najdete zde:

Celý článek..

Festival Rotunda

9. června proběhl již druhý ročník folkového festivalu Rotunda, který pořádá naše škola. Atmosféra byla úžasná. Ani průtrž mračen nás nerozházela...

Celý článek..

41. ročník Pythagoriády

Srdečně gratulujeme Filipovi ze 7. třídy za krásné 2. místo ve 41. ročníku matematické soutěže Pythagoriáda. Všem zúčastněným žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Celý článek..

Škola v přírodě III.A a III. B

Třeťáci se vrátili ze školy v přírodě v Břeclavi. Měli se báječně. Byli dvakrát na koupališti a také v lanovém centru. Užili si výlet do Vídně.

Další fotky uvidíte, když kliknete na Celý článek.

Celý článek..

Škola v přírodě I.A a I. B

Děti a paní učitelky dorazily z Bližné v pořádku, měli se krásně. Chodili na výlety, koupali se v Lipenské přehradě, hráli hry v lese.

Další informace a fotky zde (klikněte na Celý článek):

Celý článek..

Šachový tým v Soči

V obrovské mraveniště plné šachuchtivých děti se proměnilo luxusní letovisko u Černého moře Dagomys, ležící nedaleko olympijského Soči. Od 1. do 9. června se zde koná Mezinárodní mistrovsktví školních týmů, kterých se účastní celkem 98 čtyřčlenných družstev. 

Pozvání obdržel také Svatoštěpánský šachový A tým ve složení Štěpán, Karolína, Jáchym a Johanka, který reprezentuje nejen nás Svatoštěpánské a našeho zřizovatele Městskou část Praha 2 (VELKÉ DÍKY - za pomoc s úhradou letenek a podporu), ale celou Českou republiku.

Držte jim s námi pěsti. 

Celý článek..

Pohár pražských škol

Děvčata ze 6. a 7. třídy obsadila v turnaji v přehazované 3. místo.

Gratulujeme ke krásnému sportovnímu výkonu. 

Celý článek..