Děkujeme za pochopení.

Celý článek..

Masopust ve škole

Vyhlášení výsledků soutěže v keramice pro školy Prahy 2

Bylo všechno: kapela, sbor, předání cen a diplomů, pohoštění. Taky napětí, očekávání, radost, debaty nad hodnocením poroty, povídání, atmosféra... Podíleli se všichni od pana školníka, přes paní hospodářky, učitelky, p. ředitelku a zástupkyni, pracovnice školského odboru MČ. Pro naši školu získala v I. kategorii 3. místo druhačka Evelína , ve II.kategorii byl na 1. místě Tonda ze čtvrté B a na druhém Matouš ze šestky, ve III. kategorii dostala diplom za 2. místo deváťačka Lucka. Výstava všech soutěžních prací za okny školy:

Pohár pražských škol v basketbale

Družstvo dívek i chlapců zvítězilo v obvodním kole
v basketbale.

Gratulujeme k předvedeným výkonům a vzorné reprezentaci školy!

Hodina tělesné výchovy ve veslařském klubu

Kluci z 6. A a 6. B si měli možnost minulý týden vyzkoušet pravý veslařský trénink. A dle ohlasů se jim to opravdu líbilo. Jen kdyby je prý tolik nebolelo celé tělo.

Pražský přebor školních týmů v šachu

V pondělí 3. 2. 2020 naše škola hostila Pražský přebor školních družstev v šachu. Do turnaje bylo přihlášeno cca 450 hráčů. Máme obrovskou radost z úspěchů našich žáků. Velké díky za vzornou reprezentaci.

tým I. stupeň
1. ZŠ u svatého Štěpána A
5. ZŠ u svatého Štěpána B

nejlepší dívky z celé kategorie
1. Aneta Emma Hromadová (ZŠ u sv. Štěpána)

tým II. stupně a příslušné třídy víceletého gymnázia
6. ZŠ u svatého Štěpána (na medaili chybělo jen ½ bodu)