Pohár pražských škol ve fotbale

Naši kluci obsadili III. místo na fotbalovám turnaji škol!

DSCF2328.JPG

Děkujeme za reprezentaci školy a gratulujeme!

Celý článek..

Práce žáků ve výtvarné výchově

Výtvarná výchova v 6. třídě se u nás vyučuje částečně v angličtině metodou CLIL (Contend and Language Integrated Learning). Jedná se o propojení cizího jazyka s dalším vyučovacím předmětem. Prohlédněte si  ukázku v okně školy.

Sv.Vaclav___CLIL.jpg

Celý článek..

Slavnostní zahájení školního roku

Nový školní rok jsme slavnostně zahájili 3. září.

Nové prvňáčky přišla pozdravit místostarostka Prahy 2 Jana Duchková a tým autorů a herců z filmu Kozí příběh v čele s plyšovou kozou a hercem Miroslavem Táborským.

koza

Ocenění od společnosti SCIO

Naši žáci se pravidelně od roku 2008 účastní v rámci evaluace vzdělávacího procesu testování společnosti SCIO pravidelně s těmi nejlepšími výsledky.

Ve školním roce 2011/2012 byli naši žáci Zuzana Smetanová, Martin Bláha, Tomáš Novotný, Václav Berčík a Johana Rejmontová vyhodnoceni jako nejlepší v předmětech matematika a český jazyk v hlavním městě Praze mezi všemi žáky základní škol a víceletých gymnázií. Naše škola také získala Zlatý certifikát SCIO za rozsáhlou péči věnovanou hodnocení výsledků vlastní výchovně vzdělávací činnosti.

Tímto všem oceněným žákům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci.

Školní hřiště

 Našeho krásného školního hřiště si žáci užijí v hodinách Tv, v kroužku sportovních her, o velké přestávce a v družině. Pořádá se na něm  v červnu Den dětí a školní akademie. 

__koln___h__i__t__.jpg

Některým dětem se ze školy vůbec nechce a tak ještě cestou domů zaskočí hodit aspoň pár košů. 

na_hristi.jpg

1. 11. začaly práce na opravě školního hřiště 

oprava sk.hriste_1.jpg

 

Celý článek..