Mikuláš

Je již mnohaletou tradicí, že naši deváťáci připraví nadílku svým mladším spolužákům a dětem z přilehlých školek.

P1010024.JPG

Celý článek..

Školní družina se chystá na Mikuláše

1. oddělení školní družiny se chystá na Mikuláše opravdu důkladně a s dostatečným časovým předstihem. Punčochy šijí vskutku hodně velké.

20121122_131559.jpg

Celý článek..

Rodič a dítě spolu ve škole

Prostředí naší školy slouží také odpolední zájmové činnosti dětí. Občas o víkendu dokonce i jejich společné tvůrčí spolupráci se svými rodiči. Klikněte zde na odkaz na stránky o.s. Štěpán, kde uvidíte, v jaké podobě tyto ještě mokré hrnečky nakonec vyšly z pece, jak děti pomáhaly svým rodičům s něčím, co už samy umějí.  Dozvíte se tam také bližší informace o druhém ze tří plánovaných odpolední, které se koná už příští sobotu 1. prosince.

1353539154836.jpg

Celý článek..

Pohár pražských škol v basketbale

Naši kluci obsadili v obvodním kole I.místo.

Basketbal12 038_1.jpg

Děkujeme za reprezentaci školy a gratulujeme!

Celý článek..

Celoroční projekt prvňáků

Děti z 1. třídy si celý rok při učení hrají. Jsou obyvatelé země Jasmánie a kamarádí se strojvůdcem Lukášem a Jimem Knoflíkem. Ve spolupráci s keramickou dílnou vyrobily pod vedení paní učitelky Rivolové nádherné hliněné knoflíky, které ve třídě použijí k další hře. To bude Jim Knoflík koukat.

Mal___spir__la.jpg

Celý článek..

Co se zrovna děje v naší keramické dílně

01_labut.png

04_pec.png 03_motorka.png

02_jezek.png

Celý článek..

Halloween

31. 10. se slaví starý keltský svátek Halloween (předvečer Svátku všech svatých). Děti vydlabávají dýně a dělají z nich lucerny. Prvňáci se převlékli za strašidla a chodili koledovat.

Kopie___CIMG1792.JPG

Celý článek..

Soutěžní odpoledne s názvem Myslivecký den

2. 10. se žáci ze 3. a 4. oddělení školní družiny zúčastnili soutěžního odpoledne s názvem Myslivecký den. Děti si mohly v družstvech vyzkoušet svoje znalosti a praktické dovednosti v oblasti myslivosti, loveckých zbraní, kynologie, fyzické zdatnosti a velmi oblíbené praktické střelbě.  Dále se mohly seznámit s trofejemi z paroží, se shozy či s živými dravými ptáky a loveckými psy. Velmi úspěšně nás reprezentovala dvě družstva.

100_3691.jpg

Celý článek..

Gargano 2012

Tímto bych chtěla za všechny žáky a celou Základní školu u svatého Štěpána poděkovat JUDr. Jaroslavu Novozámskému, generálnímu řediteli společnosti Alltoys a hračkářství Bambule, za jeho nejen finanční podporu při realizaci ozdravných pobytů v Itálii.

Díky jeho patronaci se každý rok může podívat k moři či do hor zhruba 80 žáků naší školy. Velké „Děkujeme“ patří také jeho pracovnímu týmu, který zajišťuje veškerý servis spojený s těmito výjezdy. Velmi si vážíme toho, co pro naši školu – naše děti  Jarda Novozámský s „Bambuláky“ dělají.

za vedení školy Jana Páčová

P9150052.JPG

Celý článek..

Pohár pražských škol ve fotbale

Naši kluci obsadili III. místo na fotbalovám turnaji škol!

DSCF2328.JPG

Děkujeme za reprezentaci školy a gratulujeme!

Celý článek..