Oddělení 3b

Vychovatelka Anna Mišurcová

žáci III. B

prostor: 2. patro budovy ZŠ - třída III. B

e-mail: Anna.Misurcova@zs-stepanska.cz 

tel. 734 312 264 

Vítejte na stránkách oddělení III.B. Najdete zde plán mimoškolních akcí a především momentky z našich aktivit. Kromě žáků III.B toto oddělení navštěvují také tito žáci IV.A: Anča, Viola, Dan, Jirka, Matěj, Maťa a Max.

Plán akcí:

Středa 22. 4. - Pohádka O veliké mašince - divadelní soubor Expekus v Aule DDM Prahy 2 - vstupné 50,- Kč


Momentky z našich aktivit:

BŘEZEN 2020

Březen jsme v družině zahájili poměrně vesele, i přes nepřízeň některých okolností. Vyrobili jsme si z krabice televizi a hlásili jsme aktuální zprávy pohnutých časů. Ale nebojte, nezapomněli jsme ani na Harryho Pottera! Uspořádali jsme si hostinu ve stylu Školy čar a kouzel v Bradavicích, její součástí byla výroba lektvaru štěstí, tombola o jedlé ceny a vysílání naší krabicové televize. Začali jsme taky létat s košťaty a velkou část času v družině také některé dívky protančily s videy Just Dance, které je učí taneční kroky, a podle těchto instrukcí děti tančí. Dost se u toho pobavíme. Nepřízeň osudu nám teď družinu přerušila, ale my se nevzdáme a až bude zase možné se ve škole sejít, znovu to rozjedeme. 

ÚNOR 2020

Únor jsme zahájili v duchu fenoménu Harryho Pottera. Moudrý klobouk nás rozdělil do jednotlivých kolejí, vyráběli jsme si lektvary, vytvářeli mapu Bradavic. Měli jsme také hodinu kouzel a věštění z karet (vykládání budoucnosti). Převlékali jsme se do kostýmů a vyráběli jsme si Denního věštce - noviny, do kterých jsme formou koláže lepili fotky a psali nové aktuální titulky a zprávy z kouzelnického světa. Byli jsme také na vycházce na tajemném Vyšehradě. Únor byl ve znamení kouzel a dokonce jsme se rozhodli, že možná nacvičíme i divadlo o nejznámějším kouzelníkovi současnosti. 

LEDEN 2020

Vyráběli jsme zvířátka z papíru.

Vyrobili jsme si krásné brože ve tvaru sněhové vločky.

Říjen

Fotbalové odpoledne v naší fotbalové aréně :)

Halloween v DDM na Praze 2

Animovaný film Polaris promítáný v planetáriu ve Stromovce

Přednáška NEPZ na téma déštné pralesy

Září

Lego a architektura ve Veletržním paláci

Nejrychlejším jezdcem v našem závodě byl Timi :)

Bruslení na Letné

Naše oblíbená hra "polštáře"

Odpoledne na dětském hřišti Na Rybníčku

Vítězem matematické soutěže se stal Bert