Pedagogický sbor

            

Seznam pedagogických pracovníků ve školním roce 2019/2020

příjmení a jméno kontakt třídnictví

pracovní zařazení

konzultační hodiny
Bartošová Zuzana Zuzana.Bartosova@zs-stepanska.cz IV. A 1. stupeň

út 11.00 - 11.45 čt 15.00 -16.00

Bernardová Helena Helena.Bernardova@zs-stepanska.cz   _ Aj

po 8. 50 - 9.35, dle dohody

Bernardová Veronika Veronika.Bernardova@zs-stepanska.cz II. A 1. stupeň, Hv

út 18.15 -19.00 dále dle dohody

Bernoldová Dagmar Dagmar.Bernoldova@zs-stepanska.cz III. B 1. stupeň, Čestina pro cizince

po 15.00- 16.00 čt 7.00-7.45

Čítková Iva Iva.Citkova@zs-stepanska.cz II. B 1. stupeň út 15.00 - 16.00 čt 15.00 - 16.00
Dunajská Taťána Tatana.Dunajska@zs-stepanska.cz   _ vychovatelka ŠD, školní asistentka   -
Hájková Zuzana Zuzana.Hajkova@zs-stepanska.cz III. A 1. stupeň po 13.00 -14.00 st 16.00 -17.00
Hrbek Přemysl Premysl.Hrbek@zs-stepanska.cz   _ Šj po 9. 45 - 10.30 čt 8.45 - 9.30
Hrbáčková Markéta Marketa.Hrbackova@zs-stepanska.cz I. B  1. stupeň po 12.00 - 12.45 čt 12.00 - 12.45
Jurič Petr Petr.Juric@zs-stepanska.cz Aj út 10.40 - 11.30 pá 11.40 - 12.30
Kaňka Petr Petr.Kanka@zs-stepanska.cz VII. A M, Fy, Tv po 17.30 -18.30 čt 14.00-15.00
Kašparová Jana Jana.Kasparova@zs-stepanska.cz   _ vychovatelka ŠD -
Kocourková Michaela Michaela.Kocourkova@zs-stepanska.cz V. A 1. stupeň, Hv, metodik prevence

po  8.50 - 9.35   út 16.00-17.00

Kopcová Petra Petra.Kopcova@zs-stepanska.cz                          _ vedoucí vychovatelka ŠD, asistentka pedagoga -
Knobloch Tomáš Tomas.Knobloch@zs-stepanska.cz VI. A  Čj, Hv, Fy po 16.15 - 17.00 čt 16. 45 - 17.30
Kyselá Kateřina Katerina.Kysela@zs-stepanska.cz   _ Aj

po 11.35 - 12.30 st 11. 35 - 12.30

Macasová Drahomíra Dasa.Macasova@zs-stepanska.cz VIII. tř.  Čj, Vv, Sp út 11.45 -12.30 čt 14.30 -15.30
Páčová Jana reditelka@zs-stepanska.cz  ředitelka školy po - pá dle dohody
Pánková Jarmila

Jarmila.Pankova@zs-stepanska.cz

I. A 1. st. út 16.15 - 17.00 pá 8.50 - 9.35
Petras Milan Milan.Petras@zs-stepanska.cz dvojjazyčný asistent po - pá dle dohody
Rivolová Marie Marie.Rivolova@zs-stepanska.cz    _ vedoucí ŠK, keramika, Sp čt 10.50 - 11.35 pá 11.30 - 12.30
Rosenbaumová Tereza

zastupkyne@zs-stepanska.cz

tel. 734 312 962

zástupkyně ředitelky školy

po-pá dle dohody

Smetanová Kateřina Katerina.Smetanova@zs-stepanska.cz V. B výchovná poradkyně, Čj, Vv út 14.00 - 15.00 čt 16.30 - 17.30

Stöcklová Ester
Ester.Stocklova@zs-stepanska.cz   _

speciální pedagog,

asistentka pedagoga

po - pá dle dohody

Šebesta Jakub Jakub.Sebesta@zs-stepanska.cz IV. B 1. st., Vv, Tv

po 15.30 - 16.30, dle dohody

Šrámková Pavla Pavla.Sramkova@zs-stepanska.cz VI. B Př, Ch st 16.00 -16.45 čt 10.50 -11.35
Vávrová Martina Martina.Vavrova@zs-stepanska.cz   _ vychovatelka ŠD, -
Verner Jiří Jiri.Verner@zs-stepanska.cz IX. tř.  D, Z, Nj po 14.30 -16.00 pá 11.30 -12.30
Vodňanská Tereza Tereza.Vodnanska@zs-stepanska.cz   _ vychovatelka ŠD, Tv -
Vomáčka František Frantisek.Vomacka@zs-stepanska.cz   _ vychovatel ŠD   _
Zethnerová Kamila Kamila.Zethnerova@zs-stepanska.cz  VII. B Ma, Z, Tv

út 11.45 -12.30 čt 11.45 -12.30

Termín konzultace si domluvte emailem nebo telefonicky. V případě potřeby je možné domluvit si schůzku v jiném termínu.