Pedagogický sbor

            

Seznam pedagogických pracovníků ve školním roce 2019/2020

příjmení a jméno kontakt třídnictví

pracovní zařazení

konzultační hodiny
Bartošová Zuzana Zuzana.Bartosova@zs-stepanska.cz IV. A 1. stupeň
Bernardová Helena Helena.Bernardova@zs-stepanska.cz   _ Aj
Bernardová Veronika Veronika.Bernardova@zs-stepanska.cz II. A 1. stupeň, Hv
Bernoldová Dagmar Dagmar.Bernoldova@zs-stepanska.cz III. B 1. stupeň, Čestina pro cizince
Čítková Iva Iva.Citkova@zs-stepanska.cz II. B 1. stupeň
Dunajská Taťána Tatana.Dunajska@zs-stepanska.cz   _ vychovatelka ŠD, školní asistentka   
Hájková Zuzana Zuzana.Hajkova@zs-stepanska.cz III. A 1. stupeň
Hrbek Přemysl Premysl.Hrbek@zs-stepanska.cz   _ Šj
Hrbáčková Markéta Marketa.Hrbackova@zs-stepanska.cz I. B  1. stupeň
Jurič Petr Petr.Juric@zs-stepanska.cz Aj
Kaňka Petr Petr.Kanka@zs-stepanska.cz VII. A M, Fy, Tv
Kašparová Jana Jana.Kasparova@zs-stepanska.cz   _ vychovatelka ŠD
Kocourková Michaela Michaela.Kocourkova@zs-stepanska.cz V. A 1. stupeň, Hv, metodik prevence
Kopcová Petra Petra.Kopcova@zs-stepanska.cz                          _ vedoucí vychovatelka ŠD, asistentka pedagoga
Knobloch Tomáš Tomas.Knobloch@zs-stepanska.cz VI. A  Čj, Hv, Fy
Kyselá Kateřina Katerina.Kysela@zs-stepanska.cz   _ Aj
Macasová Drahomíra Dasa.Macasova@zs-stepanska.cz VIII. tř.  Čj, Vv, Sp
Páčová Jana reditelka@zs-stepanska.cz  ředitelka školy dle dohody
Pánková Jarmila

Jarmila.Pankova@zs-stepanska.cz

tel. 735 751 761

I. A zástupkyně ředitelky, 1. stupeň
Rivolová Marie Marie.Rivolova@zs-stepanska.cz    _ vedoucí ŠK, keramika, Sp
Rosenbaumová Tereza

zastupkyne@zs-stepanska.cz

tel. 734 312 962

zástupkyně ředitelky školy

Smetanová Kateřina Katerina.Smetanova@zs-stepanska.cz V. B výchovná poradkyně, Čj, Vv

Stöcklová Ester
Ester.Stocklova@zs-stepanska.cz   _

speciální pedagog,

asistentka pedagoga

Šebesta Jakub Jakub.Sebesta@zs-stepanska.cz IV. B 1. st., Vv, Tv

Šrámková Pavla Pavla.Sramkova@zs-stepanska.cz VI. B Př, Ch

Vávrová Martina Martina.Vavrova@zs-stepanska.cz   _ vychovatelka ŠD,
Verner Jiří Jiri.Verner@zs-stepanska.cz IX. tř.  D, Z, Nj

Vodňanská Tereza Tereza.Pankova@zs-stepanska.cz   _ vychovatelka ŠD, Tv
Vomáčka František Frantisek.Vomacka@zs-stepanska.cz   _ vychovatel ŠD   _
Zethnerová Kamila Kamila.Zethnerova@zs-stepanska.cz  VII. B Ma, Z, Tv

Termín konzultace si domluvte emailem nebo telefonicky. V případě potřeby je možné domluvit si schůzku v jiném termínu.